Co umí alkoholové inkousty

11.09.2023

Termín a cena: 30.4.'24, 17:30-20h., 990 Kč

Zkoušíte rádi nové techniky? Znáte alkoholové inkousty, ale nevíte co s nimi? Přijďte na kurz a naučte se s nimi pracovat. Získáte skvělé podklady pro další tvoření.

Lákají vás alkoholové inkousty a nevíte jak začít? Přijďte si tuto techniku vyzkoušet, je vhodná pro úplné začátečníky!

Čeká vás odpočinkový kurz, plný barev a nových inspirací. Nemusíte umět malovat, inkousty vás samy povedou na vaší cestě poznávání této techniky. 

Pro koho je kurz vhodný: 

Pro dospělé a děti od 12 let a úplné začátečníky. Jediné co vás může omezit je "vůně" pro někoho intenzivní, přeci jen jsou to lihové inkousty, proto mějte na paměti, pokud jste citlivé na tyto pachy, aby vás to nezaskočilo.

Co vás na kurzu čeká: 

Vyzkoušíte si jak inkousty reagují, jak s nimi pracovat, budete mít k dispozici na výběr z mnoha barev. Seznámíte se se speciálním papírem Yupo a s jeho použitím. Vytvoříte si mnoho podkladů pro vaší další tvorbu, přáníčka, journaling apod. 

Na kurz si nic nosit nemusíte, vše potřebné bude k dispozici.

Maximální počet osob je 10.

Cena kurzu

Cena kurzu je 990Kč. 

Vaše místo je pro vás rezervované až po připsané platbě. Pokud se nedostavíte vaše místo propadá, můžete místo sebe poslat náhradníka. Tuto skutečnost prosím oznamte emailem. Právo zrušit kurz ze strany lektorky je vyhrazeno, v tomto případě bude platba vrácena zpět, případně bude domluven náhradní termín.

Lektorka a přihlášení na kurz

Iva Šťastná, přihlášky emailem na kurzysivou@gmail.com

Máte dotaz ke kurzu? Chcete se rovnou přihlásit? Napište nám!