Decoupage skla - talíř

03.06.2021

Termín a čas: 27.7.2021 | 17:30-20:30 h. | 1899 Kč

Je ten správný čas zjistit, jak si vytvořit osobitou dekoraci na míru do vašeho interiéru. Techniku decoupage možná znáte, ale tahle je přeci jen trochu jiná...


Co vás na kurzu čeká

Decoupage je stará technika zdobení ručně vyráběným japonským, thajským nebo nepálským papírem.

 Z kurzu si odnesete talíř, který si sami ozdobíte technikou decoupage. Krásné motivy na talíře, lepidlo a papír obdržíte na místě. Pro zavěšení talíře na zeď je možné si na kurzu vyrobit háček na zadní stranu talíře a vytvořit si tak krásnou dekoraci na zeď 

Decoupage nebo découpage (z francouzského decouperu", tedy vystřihnout nebo odříznout), je vlastně zdobení předmětu lepením barevných výřezů papíru v kombinaci se speciálními malířskými efekty, zlatými listy a dalšími ozdobnými prvky. Každá vrstva je fixována laky, dokud nezmizí vzhled "přilepeného" a výsledek vypadá jako malba nebo vykládání.

Decoupage je celkem časově náročná technika. Práce na jednom výrobku může trvat i týden, protože jednotlivé vrstvy je nutné mezi sebou nechat řádně vyschnout. Na svých kurzech vyučuji decoupage, která se dá zvládnout za jeden den a vrstvy potřebného laku nanáším již za Vás. Hotový výrobek si odnášíte zhruba za týden.

Na kurzu dostane malé občerstvení, welcome drink a veškerý materiál.

Komu je kurz určen

Kurz je vhodný pro dospělé. Kapacita kurzu je omezena na 8 osob.

Co s sebou

Veškerý potřebný materiál obdržíte na místě a je v ceně kurzu. S sebou doporučujeme jen pracovní oděv, případně svačinu. Čaj a kávu vám rády uvaříme.

Cena kurzu

Zahrnuje materiál na jeden výrobek, potřebné pomůcky, lektorné a čaje i kávu.

Pro zrušení termínu rezervace mne, prosím, kontaktujte alespoň 48 hodin předem. Po tomto termínu již nebudou peníze za kurz vráceny. Děkuji za pochopení.

1 osoba 1899 Kč.

Lektorka

Nikola Korčáková, k16dilna@gmail.com, 

https://www.nikolakorcakova.com/, https://www.instagram.com/dilnak16/

Jak se přihlásit na tento kurz?


    Covid-19 hygienická opatření:

      Vzhledem k aktuální situaci se bude kurz konat za zvýšených hygienických opatření.Zvažte, prosím, svůj zdravotní stav a buďte ohleduplní k ostatním. Respirátor je nezbytnou nutností. Desinfekce a mýdlo vám bude na kurzu k dispozici, dílnu po každém kurzu desinfikujeme, dbáme na dostatečné rozesazení účastníků kurzu.