Decoupage skla - talíř

27.02.2021

Termín a čas: 23.9.2021 | 17:30-20:30 h. | 1899 Kč

Decoupage je stará technika zdobení ručně vyráběným japonským, thajským nebo nepálským papírem. Z kurzu si odnesete talíř, který si sami ozdobíte technikou decoupage. Krásné motivy na talíře, lepidlo a papír obdržíte na místě. 


Co vás na kurzu čeká

 Z kurzu si odnesete talíř, který si sami ozdobíte technikou decoupage. Krásné motivy na talíře, lepidlo a papír obdržíte na místě. Pro zavěšení talíře na zeď je možné si na kurzu vyrobit háček na zadní stranu talíře a vytvořit si tak krásnou dekoraci na zeď 

Decoupage nebo découpage (z francouzského decouperu", tedy vystřihnout nebo odříznout), je vlastně zdobení předmětu lepením barevných výřezů papíru v kombinaci se speciálními malířskými efekty, zlatými listy a dalšími ozdobnými prvky. Každá vrstva je fixována laky, dokud nezmizí vzhled "přilepeného" a výsledek vypadá jako malba nebo vykládání.

Decoupage je celkem časově náročná technika. Práce na jednom výrobku může trvat i týden, protože jednotlivé vrstvy je nutné mezi sebou nechat řádně vyschnout. Na svých kurzech vyučuji decoupage, která se dá zvládnout za jeden den a vrstvy potřebného laku nanáším již za Vás. Hotový výrobek si odnášíte zhruba za týden.

Na kurzu dostane malé občerstvení, welcome drink a veškerý materiál.

Komu je kurz určen

Kurz je vhodný pro dospělé. Kapacita kurzu je omezena na 10 osob.

Co s sebou

Veškerý potřebný materiál obdržíte na místě a je v ceně kurzu. S sebou doporučujeme jen pracovní oděv, případně svačinu. Čaj a kávu vám rády uvaříme.

Cena kurzu

Zahrnuje materiál na jeden výrobek, potřebné pomůcky, lektorné a čaje i kávu.

Pro zrušení termínu rezervace mne, prosím, kontaktujte alespoň 48 hodin předem. Po tomto termínu již nebudou peníze za kurz vráceny. Děkuji za pochopení.

1 osoba 1899 Kč.

Lektorka

Nikola Korčáková, k16dilna@gmail.com, 

https://www.nikolakorcakova.com, https://www.instagram.com/dilnak16/

Jak se přihlásit na tento kurz?


    Covid-19 hygienická opatření:

      Vzhledem k aktuální situaci se bude kurz konat za zvýšených hygienických opatření.Zvažte, prosím, svůj zdravotní stav a buďte ohleduplní k ostatním. Respirátor je nezbytnou nutností. Desinfekce a mýdlo vám bude na kurzu k dispozici, dílnu po každém kurzu desinfikujeme, dbáme na dostatečné rozesazení účastníků kurzu.