Decoupage skla - misky

01.02.2022

Termín a čas: 25.2.2023, 10-16 hod, 1899 Kč

Je ten správný čas zjistit, jak si vytvořit osobitou dekoraci na míru do vašeho interiéru. Techniku decoupage možná znáte, ale tahle je přeci jen trochu jiná... 

Co vás na kurzu čeká:

Velmi originální oboustranná decoupage misky. Decoupage je stará technika zdobení ručně vyráběným japonským nebo thajským papírem. Z kurzu si odnášíte vázu zdobenou technikou decoupage. 

Decoupage nebo découpage (z francouzského decouperu", tedy vystřihnout nebo odříznout), je vlastně zdobení předmětu lepením barevných výřezů papíru v kombinaci se speciálními malířskými efekty, zlatými listy a dalšími ozdobnými prvky. Každá vrstva je fixována laky, dokud nezmizí vzhled "přilepeného" a výsledek vypadá jako malba nebo vykládání. 

Decoupage je celkem časově náročná technika. Práce na jedné váze nebo míse může trvat i týden, protože jednotlivé vrstvy je nutné mezi sebou nechat řádně vyschnout. Na svých kurzech vyučuji decoupage, která se dá zvládnout za jeden den a vrstvy potřebného laku nanáším již za Vás. Hotový výrobek si odnášíte zhruba za týden. 

Komu je kurz určen:

Kurz je vhodný pro dospělé. Kapacita kurzu je omezena na 10 osob. 

Co s sebou:

 Veškerý potřebný materiál obdržíte na místě a je v ceně kurzu. S sebou doporučujeme jen pracovní oděv, případně svačinu. Čaj a kávu vám rády uvaříme. 

Cena kurzu:

Zahrnuje materiál na jeden výrobek, potřebné pomůcky, lektorné a čaje i kávu.

Storno podmínky

Pro zrušení termínu mne, prosím, kontaktujte alespoň pět pracovních dní předem. Po tomto termínu již nebudou peníze za kurz vráceny. Děkuji za pochopení.

Lektorka a přihlášení:

Nikola Korčáková, https://www.nikolakorcakova.com/service-page/decoupage-v%C3%A1zy-6-11-volno?referral=service_list_widget


Máte dotaz ke kurzu? Napište nám!

Prosím, do Zprávy uveďte také název kurzu! Děkujeme!