Decoupage skla - miska

07.03.2022

Termín a čas: 2.12.2023 | 10-16h. | 1899 Kč


Je ten správný čas zjistit, jak si vytvořit osobitou dekoraci na míru do vašeho interiéru. Techniku decoupage možná znáte, ale tahle je přeci jen trochu jiná...


Co vás na kurzu čeká

Oboustranná decoupage mísy. Decoupage je stará technika zdobení ručně vyráběným japonským nebo thajským papírem. Z kurzu si odnášíte mísu zdobenou technikou decoupage. 

Decoupage nebo découpage (z francouzského decouperu", tedy vystřihnout nebo odříznout), je vlastně zdobení předmětu lepením barevných výřezů papíru v kombinaci se speciálními malířskými efekty, zlatými listy a dalšími ozdobnými prvky. Každá vrstva je fixována laky, dokud nezmizí vzhled "přilepeného" a výsledek vypadá jako malba nebo vykládání.

Decoupage je celkem časově náročná technika. Práce na jedné míse může trvat i týden, protože jednotlivé vrstvy je nutné mezi sebou nechat řádně vyschnout. Na svých kurzech vyučuji decoupage, která se dá zvládnout za jeden den a vrstvy potřebného laku nanáším již za Vás. Hotový výrobek si odnášíte zhruba za týden.

Komu je kurz určen

Kurz je vhodný pro dospělé. Kapacita kurzu je omezena na 10 osob.

Co s sebou

Veškerý potřebný materiál obdržíte na místě a je v ceně kurzu. S sebou doporučujeme jen pracovní oděv, případně svačinu. Čaj a kávu vám rády uvaříme.

Cena kurzu

Zahrnuje materiál na jeden výrobek, potřebné pomůcky, lektorné a čaje i kávu.

Pro zrušení termínu  rezervace mne, prosím, kontaktujte alespoň 48 hodin předem. Po tomto termínu již nebudou peníze za kurz vráceny. Děkuji za pochopení.

1 osoba 1899 Kč.

Lektorka

Nikola Korčáková, Dílna K16, k16dilna@gmail.comhttps://www.nikolakorcakova.com/https://www.instagram.com/dilnak16/

Jak se přihlásit na tento kurz?

Máte dotaz k tomuto kurzu? Napište nám!

Do Zprávy prosím vepište i název kurzu, který vás zajímá, děkujeme.