Ebru - základní kurz

30.04.2021

Termín, cena kurzu: podzim 2022, 10-14 h., 1550 Kč

Vyzkoušíme si prastarou techniku barvení a dekorování a odnesete si domů několik barevných pokladů!

Popis kurzu:

Během kurzu získáte veškeré teoretické i praktické znalosti, seznámíte se s historií a vším co potřebujete pro tuto techniku. Naučíte se několik základních vzorů, které vytvoříme pomocí drátků a hřebínků.

Každý účastník dostane balíček 15 ks látek a papíry pro otisk a bude pracovat na vodní lázni formátu A4. Dále bude nachystána nádoba formátu 50x70 cm, na kterou si účastníci kurzu přinesou
jednu věc, kterou si otisknou. Např. - bílá látka, plátěná taška, tričko, šátek.... atd. Doporučuji 100% bavlnu, satén, hedvábí. Nejlépe předeprané.

Co si vyrobíte a odnesete:

Odnesete si 15 látek různých vzorů, několik papírů a potisknutý textil dle vaší volby a také inspiraci pro další tvorbu.

S sebou: 

pracovní oblečení, savé noviny a jeden kus textilu pro otisk. Např. - bílá látka, plátěná taška, tričko, šátek.... atd. Doporučuji 100% bavlnu, satén, hedvábí. Nejlépe předeprané.

Počet účastníků, cena kurzu:

Min. počet 5 účastníků, Max. 10

1550,-/účastník
1850,-/zájemce o akreditaci MŠMT, veškeré informace a přihláška jsou v odkaze. Zájemce se musí přihlásit nejpozději 10 dnů před kurzem: (https://www.ebru.cz/clanky/akreditace-msmt/)
1850,-/rodič+1 dítě do 12 let (Pracují společně na jedné nádobě, dostanou více materiálu pro otisk a na velké nádobě si otiskne každý z nich svůj polotovar)

Lektoruje: 

Tess Gemelová, www.ebru.cz

Přihlášky:

tess@ebru.cz  nebo formulář viz níže.


Chcete se předběžně přihlásit na tento kurz? 

Napište nám, uveďte také název kurzu a my se vám co nejdříve ozveme s potvrzením.