Malování na keramiku pro rodiče s dětmi 

19.02.2024

Termín a cena: 11.6.2024, 16-17h., lektorné 230Kč/R&D +120-350 Kč

Přemýšlíte jaký originální dárek vyrobit? Máme pro vás dílnu malování na keramiku! Spolu se svými ratolestmi si můžete glazurami pomalovat hrníček, misku nebo kachličku.

Dárek pro paní učitelku? Hrníček od srdce? Mistička na snídani z lásky? Mísa na ovoce jako vzpomínka na léto? Cedulky k bylinkám podle vlastní představy? Kachlička pod hrnec s tím správným dekorem? To všechno si můžete přijít vytvořit vlastní rukou!

Tato dílna malování na keramiku je otevřená pro dospělé, dospívající i děti!

Jak to probíhá?

Připravili jsme pro vás dílničky pro rodiče s dětmi.

Z naší aktuální nabídky si vyberete výrobek, který si chcete namalovat. K dispozici máme hrníčky, misky, vázičky, kachličky 15x15 cm a cedulky k bylinkám.

Cena dílny

Cena dílny zahrnující lektorné, nájem, čaj i kávu činí 230 Kč pro 1 rodiče a 1 dítě. Za další dítko doplatek 100 Kč+ výrobek. 

K tomu vám bude připočtena cena za vybraný keramický výrobek. Ceny se pohybují od 120-350 Kč. Např. cena za velký hrnek je 180 Kč.  Tato cena zahrnuje jeden výrobek, naglazování a následné vypálení výrobku. Vybrat si můžete samozřejmě více kousků. Malování jednoho kusu vám zabere cca 45-60 minut. Veškeré potřebné vybavení budete mít k dispozici.

Namalovaný výrobek zůstane v dílně, my vám ho vypálíme a během 2-3 týdnů si ho budete moci vyzvednout.

Prosíme, na dílnu si rezervujte místo a čas vašeho příchodu předem na v.pecinkova@k1.cz nebo na 604 75 6528 nebo níže přes formulář.

Na dílnu prosíme doražte včas (cca 10 minut předem) abyste svůj výrobek v klidu stihli vytvořit. Po vás nastupuje další skupina! 

Těšíme se na vás!

Přihlásit se na dílnu lze i tudy:

Jen, prosím, do Zprávy uveďte název kurzu/ dílny o který máte zájem.