Patina  a decoupage nábytku

05.07.2021

Termín a cena kurzu: 26.2.2022/ 10-16hod./ 1899 Kč

Pod vedením Nikoly Korčákové z Dílna 16 si vyzkoušíte patinování a decoupage nábytku a odpoledne si odnesete svůj kousek ještě krásnější, než byl ráno před kurzem .


Co vás čeká:

Na kurz si přineste drobný kus nábytku. Může to být stolek, křesílko, truhla apod. Nábytek Vás naučím patinovat, včetně správného míchání křídových barev a aplikování. 

Po zaschnutí barev Vás naučím základní techniku decoupage (na nábytek používám nejčastěji rýžový papír) a závěrečné nanášení vosku značky Annie Sloan. 

Hotový výrobek konzervujeme speciálním decoupage lepidlem. Materiál je v ceně kurzu včetně malého občerstvení na místě v podobě kávy, čaje a ovoce. 

Moc se na Vás těším, Nikola

Storno podmínky: 

Pro zrušení termínu mne, prosím, kontaktujte alespoň pět pracovních dní předem. Po tomto termínu již nebudou peníze za kurz vráceny. Děkuji za pochopení.

Lektorka:

Nikola Korčáková

k16dilna@gmail.com, https://www.nikolakorcakova.com/, https://www.instagram.com/dilnak16/

Přihlášky na kurz: 

https://www.nikolakorcakova.com/bookings-checkout/decoupage-a-patina-n%C3%A1bytku/book

    Covid-19 hygienická opatření:

      Vzhledem k aktuální situaci se bude kurz konat za zvýšených hygienických opatření.Zvažte, prosím, svůj zdravotní stav a buďte ohleduplní k ostatním. Respirátor je nezbytnou nutností. Desinfekce a mýdlo vám bude na kurzu k dispozici, dílnu po každém kurzu desinfikujeme, dbáme na dostatečné rozesazení účastníků kurzu. 
      Respektujte, prosíme, nařízení vlády ohledně aktuálních nařízení. Vaši bezinfekčnost zkontrolujeme abychom napomohli zastavení šíření infekce Covid-19.

Máte dotaz ke kurzu? Napište nám!

Prosím do Zprávy uveďte téma a datum kurzu, o který máte zájem.