Kresba tužkou -pravá mozková hemisféra

02.08.2021

Termín. cena: 2.-3.3.'24, 10-16h., 2250Kč

Probuďte v sobě kreativitu! Pomůže vám lektorka kresby Ivana, tužky a papíry! Neuvěříte rozdílu mezi vaší kreasbou na začátku a na konci kurzu. A nejsou to žádná kouzla, jen se správně dívat!

Co vás na kurzu čeká

Co je kreslení pravou mozkovou hemisférou  (PMH)?  Někdy během dětství se stalo, že levá mozková hemisféra byla více používána a stala se dominantní. Má snahu řešit kreslení jako vše ostatní, ale bohužel se na tento úkol vůbec nehodí. Její schopnosti vnímat prostor jsou omezené, je lepší na verbální a analytické úkoly. PMH je na tento úkol lepší a proto ji probudíme jednoduchými cvičeními s tužkou!

První den v sobě probouzíme kreativitu různým cvičením. Učíme se vnímat jinak prostor a tvary. Budeme procvičovat práci s tužkou a i s gumou, stínování, budeme cvičit odhadování vzdálenosti. Naučíme se nakreslit oko a rty. Vše si budeme ukazovat v praxi. 

Druhý den vás naučím, jak nakreslit portrét. Předlohy portrétů pro vás budu mít vytištěné na A4. Můžete si donést i svoji předlohu - oblíbeného herce, zpěvačku nebo babičku, ale zvětšete si ji na A4. 

Káva, čaj a něco sladkého je zdarma. Pauza na oběd (v dílně je dostupná MW, varná konev). 

Sebou pohodlné oblečení a svačinu.

Cena kurzu 

je 2 250,-/ osoba

Sobota 10.00-16.00 Neděle 10.00-16.00

Lektorka a přihlášení na kurz


 Ivana Visičová: ivana.visicova@seznam.cz, 775773737, www.malovaniproradost.cz https://www.facebook.com/ivana.visicova

Máte dotaz ke kurzu? Chcete se rovnou přihlásit?