Šité náušnice z korálků

01.10.2023

Termín a cena: 10. 4.'24, 17:30 - 20:30, 1390 Kč

Jak říká Zuzka, jedny vám prostě nebudou stačit! Tyhle korálkové korálkové náušnice zvládnou i začátečníci, přijďte to vyzkoušet. Všechno pro vás připravíme.

Zuzka: Náušnicemi ve tvaru mořského KORÁLU jsem své šití ze skleněných korálků začala. Není to nic složitého a zvládnou to jistě i úplní začátečníci. Seznámím vás s triky a fíglemi, jak na to. Provedu vás šitím krok za krokem tak, abyste na konci kurzu měli minimálně jeden pár těchto krásných náušnic.

Co vás na kurzu čeká

  Na začátku si vyberete dvě barvy skleněných korálků. Z jedné si ušijete náušnice hned na kurzu a druhou si odnesete domů na vaše náušnice číslo 2. Jedny vám totiž nebudou stačit. Je skvělé mít doma víc barev a střídat je podle oblečení, doplňků nebo nálady. 

Dostanete také speciální nylonovou nit i jehly včetně navlékače. Nebude chybět ani zapínání z chirurgické oceli. To vše budete na kurzu používat a odnesete si i domů. 

Počet účastníků: 4 - 8 osob / minimální věk 12 let, pouze ale s dospělou osobou

Co si odnesete domů

  • ušité náušnice v barvě dle svého výběru
  • detailní návod a veškerý materiál, aby mohli šít další samy doma
  • jehly určené pro šití korálkových náušnic včetně navlékače
  • špulku nylonové nitě
  • zapínání z chirurgické oceli
  • balení korálků ve druhé barvě dle svého výběru na domácí šití

Cena: 1390,- 

V ceně je zahrnuto lektorské vedení, veškerý materiál i pomůcky použité na kurzu si odnesete i domů tak, abyste mohli hned pokračovat a tvořit dál, čaj, ceremoniální kakao, voda. 

V případě, že nebude dosaženo minimálního počtu účastníků, dostanete kurzovné zpět. Kurz je přenosný na jinou osobu nebo ho lze darovat. V případě zájmu vystavím elektronický dárkový poukaz. 

Lektorka a přihlášení

Zuzka Čítková, rezervujte si místo na kurzu tady: www.podlezuzky.com/kurzy

Máte dotaz ke kurzu? Nebo se chcete přihlásit tudy? 

Napište nám, ozveme se co nejdříve.