Vyrábíme loutku, aneb kurz Loutkoborec!

05.01.2023

S novým rokem pro vás máme také velký novinkový kurz. S Luckou Ulíkovou jsme připravily kurz na výrobu loutek a vy si je tak můžete vyrobit s námi. Bude jen na vás, kdo s vámi z kurzu odejde: Andělka, babička, Pinokio, Skejťačka, Čertík, nebo Punker.... Kurz bude dvoudílný, sejdeme se po dva podvečery a pod rukama nám všem jistě vzniknou osobité kousky! 

Těšit se můžete na zábavný kurz plný různých technik a práci s různými materiály. Dozvíte se jak sestavit pohyblivou kostřičku, jak ji obalit tělíčkem, jak vytvořit obličej s očima, které jen a jen mrknout, je libo vlasy, nebo spíše klobouček? Ukážeme vám, jak si vytvořit romantické šatičky z háčkované dečky i jak použít další materiály, které by vás nikdy nenapadlo zužitkovat.  A to všechno můžete zažít na našem kurzu Loutkoborec!

Pro lepší představu se také můžete podívat na video, které Lucie natočila s Evou Borskou pro Receptář Prima nápadů. Příspěvek běží od minuty 6:49-10:50. 

No a pak už se nezapomeňte rychle přihlásit o své místo na kurzu! Počet míst je omezený: https://www.k1.cz/l/loutka/

https://prima.iprima.cz/receptar-prima-napadu/kasirovany-andel-vanocka-z-veproveho-boku-zimni-rez-ibisku-kaceni-stromu-fotovoltaika